Dlaczego warto wybrać nas?

Producent dzianin AMP- Dzianiny

Producent dzianin AMP- Dzianiny.

 

Witamy na naszej stronie!

AMP-Dzianiny to doświadczona firma działająca na rynku tekstylnym nieprzerwanie od 1990 roku. Niemal trzy dekady pracy nauczyły nas jak profesjonalnie dbać o potrzeby klientów i proponować im najlepsze rozwiązania na tle konkurencji. Początkowo funkcjonowaliśmy pod szyldem „Opty Sp. z o.o.” obecnie zaś pod nową nazwą AMP-Dzianiny - Producent Dzianin. Doświadczenie, które zgromadziliśmy na przestrzeni lat, pozwala nam na nieustanne poszerzanie zakresu naszej oferty o kolejne, warte Państwa uwagi pozycje. Klienci, z którymi współpracujemy na wielu płaszczyznach, darzą nas szczerą sympatią i zaufaniem, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, konsultując na bieżąco wszelkie detale, a na pierwszym planie zawsze stawiamy solidną JAKOŚĆ!

Specjalizujemy się w szerokiej produkcji wysokojakościowych dzianin z najlepszych surowców poliestrowych oraz poliestrowo-bawełnianych, przeznaczonych na dresy, odzież sportową i okazjonalną. Posiadamy również rozbudowane zaplecze maszynowe. Wykonując swoją pracę, korzystamy z najnowocześniejszych maszyn dziewiarskich, zaprojektowanych przez włoską firmę Paolo Orizio, które w profesjonalny sposób produkują przędzę dziewiarską, docenianą przez użytkowników na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie nabyte poprzez ćwierć wieku działalności w branży pozwala nam śmiało polecić Państwu nasze wyroby włókiennicze i zagwarantować sto procent satysfakcji. Przędze dziewiarskie kupujemy od renomowanych firm, sprowadzających je z zakątków całego świata. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment oferowanych produktów od miękkich i elastycznych aż po grube i solidne dzianiny. Jako wprawiony producent dzianin możemy pochwalić się szeroką bazą motywów kolorystycznych i wzorów naszych dzianin, które świetnie nadają się na każdą realizację. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystkie nasze produkty idealnie sprawdzają się w przypadku druku metodą sublimacji.

Tym, co nas wyróżnia wśród konkurencji, jest niewątpliwie terminowość, solidność oraz perfekcja! Wszystkie te cechy stopniowo pozwoliły nam stać się liderem wśród producentów dzianin. Każdorazowo mamy na uwadze dobro naszych klientów dlatego tez stale pogłębiamy wiedzę techniczną w dbałości o prawidłowy rozwój naszej firmy w zakresie wydajnej produkcji. Dbamy również o to, aby zaplecze techniczne spełniało najwyższe normy.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i profesjonalnego producenta dzianin oraz hurtowni o bogatym wyposażeniu dzianin – Serdecznie zapraszamy do kontaktu.